OPIEKA MEDYCZNA

                    UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE


UBEZPIECZENIE „PZU dla ZDROWIA”

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dążąc do zapewnienia jak największego komfortu usług zdrowotnych Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie SA przygotował nowoczesne i kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne PZU DLA ZDROWIA .

Co proponujemy w ramach ubezpieczenia?

Szeroki zakres opieki ambulatoryjnej, stomatologicznej, nieograniczony dostęp do lekarzy podstawowej opieki medycznej oraz lekarzy specjalistów, podstawowe i specjalistyczne testy diagnostyczne.

Co gwarantujemy Klientom posiadającym Ubezpieczenie PZU DLA ZDROWIA

o nielimitowany i szybki dostęp do usług zawartych w zakresie Ubezpieczenia: konsultacji lekarskich, badań ambulatoryjnych, laboratoryjnych (do 403 badań), opieki stomatologicznej,

o wizyta u lekarza internisty, lekarza rodzinnego, pediatry – maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych,

o wizyta u lekarzy od 16 do 35 specjalizacji bez skierowania– maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych,

o komfort, wygodę oraz jakość świadczonych usług medycznych - umawiasz się na wizytę telefonicznie POPRZEZ INFOLINIĘ, w dogodnym terminie w jednej z ok. 1400 placówek na terenie CAŁEGO kraju,

o refundację wizyt u dowolnego , własnego lekarza, a także świadczeń medycznych wykonanych w innych placówkach poza siecią PZU Pomoc,

o uprzednio występująca choroba czy wypadek mający miejsce przed początkiem odpowiedzialności PZU nie wyłączają z możliwości przystąpienia do tego programu

o wydłużony do 67 roku życia wiek wstępu do ubezpieczenia.


Jak umawiamy się na wizyty ?

Na wizyty w placówkach umawiamy się dzwoniąc na numer infolinii PZU POMOC 801 405 905. Na konsultację do lekarzy specjalistów Klienci umawiają się bezpośrednio bez skierowania od lekarza pierwszego kontaktu.

Kto może przystąpić do ubezpieczenia ?

Grupowym ubezpieczeniem PZU dla ZDROWIA może zostać objęty pracownik i współmałżonek (osoba która nie ukończyła 67. roku życia) oraz dziecko (w wieku do 18. roku życia, a w razie uczęszczania do szkoły w wieku do 25. roku życia). Oferujemy atrakcyjne pakiety rodzinne i partnerskie oraz standardowe-indywidualne. Możliwości przystąpienia do tego ubezpieczenia nie mają jedynie osoby leczące niepłodność, leczące uzależnienia , leczące wady wrodzone.

Jaka grupa może przystąpić do tego ubezpieczenia?

Ubezpieczeniem tym mogą być objęte firmy mające min. 3 pracowników.

Gdzie realizujemy świadczenia zdrowotne?

Nasze placówki medyczne zostały wybrane spośród najlepszych. To renomowane, wyposażone w nowoczesny sprzęt poradnie zapewniające komfortowe warunki realizacji usług medycznych. Dodatkowym atutem jest dostępność ok. 1400 placówek medycznych w całym kraju. Korzystać można z dowolnej placówki.Download
Informacje o ubezpieczeniu zdrowotnym
OMS+podpis.pdf
Adobe Acrobat Document 527.9 KB
Download
Oferty ubezpieczenia zdrowotnego - porównanie zakresów
porównanie_zakresów.pdf
Adobe Acrobat Document 304.8 KB
Download
Lista placówek medycznych
lista placówek medycznych PZU POMOC 2.03
Microsoft Excel Table 296.5 KB

PZU Zdrowie


Ubezpieczenia ambulatoryjne

Ideą naszych ubezpieczeń zdrowotnych jest zapewnienie świadczenia usług w prywatnych placówkach medycznych, posiadających wykwalifikowany personel oraz wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny.

                           

            dodatkowe info →     Grupowe Ubezpieczenie ambulatoryjne  
Prywatne ubezpieczenia zdrowotne skierowane dla firm gwarantujące szybki dostęp do wielu lekarzy specjalistów i szerokiej gamy badań diagnostycznych w prywatnych przychodniach.


Ubezpieczenia lekowe

Ubezpieczenia lekowe PZU to recepta na tanie leki. Dzięki naszym produktom możesz obniżyć koszty leczenia nawet o 80%. Sprawdź jak to zrobić poniżej.

                     

                     info →   Dodatkowe ubezpieczenie lekowe PZU Antybiotyk

Posiadasz ubezpieczenie indywidualnie kontynuowane pracownicze typ P, na życie typ P, pracownicze typ P Plus lub rodzinne na życie typ D? Sprawdź, co zyskasz przystępując do dodatkowego ubezpieczenia Antybiotyk.

                        

        info     Grupowe ubezpieczenie lekowe PZU Opieka Medyczna

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne skierowane dla firm, gwarantujące obniżenie kosztów leczenia pracowników. Ubezpieczenie gwarantuje dofinansowanie zakupu leków na receptę do 80% ich ceny.

Download
Dodatki do ubezpieczeń
Dodatki do ubezpieczeń zdrowotnych.pdf
Adobe Acrobat Document 5.3 MB